A+ A A-

HC Oceláři Třinec v plném rozsahu……

Před nějakým časem, se jeden z velkých fandů, podporovatelů našich oblíbenců Ocelářů, rozhodl uskutečnit návštěvu staré Werk Arény.

Konal se tam totiž zápas naší Ocelářské Juniorky. Rozeslal pozvánku všem známým a snažil se podpořit mladé kluky v jejich snažení.

Inu naše banda, jelikož je pro každou srandu a hlavně žijeme našim klubem, se vydala na Juniorský zápas. K našemu překvapení byla návštěva tohoto utkání nesmírně vysoká.

Ze strany Fanoušků se nás sešlo celkem 20. Zabrali jsme sektor kotle a začali fandit.

Junioři prohráli až na nájezdy, ale odehráli hodně špičkové utkání. Hokej ve vysokém tempu a hlavně v duchu fair play.

Zalíbilo se nám koukat na hokej mladých dravých kluků, kteří také nosí jako naši Muži draka na prsou. Za nedlouho přišla další pozvánka. Já jsem sice nemohl dorazit, jelikož jsem se připravoval v Praze na nedělní zápas mužů s HC Sparta Praha. Návštěva toho utkání byla opět tak brutální jako na zápas předchozí. Kotel vyhlížel smutnou prázdnotou, kterou se ze všech sil snažila zaplnit skupinka 20 nadšenců. Po tomto utkání ještě někteří v neděli nemohli najít hlas. Inu je to dřina ve 20 kouscích dělat kulisu minimálně za 1500 fanoušků :)

Po čase se rozhodli i pánové z FanClubu, že by bylo fajn se vrátit ke kořenům. Myšlenkou bylo, sejít se ve staré hale. Oprášit atmosféru kdy to halou jen znělo dunění hlasitého povzbuzování Fanoušků. A mimo jiné tak podpořit naše mládežníky a ukázat jim jak to vypadá, když se Ocelářům fandí na plný pecky.

Inu vytvořenou událost jsem celkem trefně a satiricky okomentoval na sociální síti. Vzhledem k tomu, že atmosféra na domácích zápasech je upadající. Z mnoha různých faktorů, ale rozpitvávat je teď nebudu.

Obdržel jsem solidní kritiku v podobě velmi neslušných výrazů, dokonce jsem se o sobě dozvěděl, jaký jsem škaredý a nemožný ( náhražka všech neslušných výrazů mířených k mé osobě ).

Neodradilo to mně ani naší bandu, abychom jeli podpořit naši budoucí krev.

K našemu údivu byla účast fanoušků a všech, kteří mi tak spílali a trefovali se do mě nadávkami, opravdu markantně vysoká celých 15 lidí. Byl to ze strany fanoušků Ocelářů opravdu obrovský návrat. Ale návrat tak leda k ledu a obličejem.

My se nevzdali a fandili s neutuchajícím nadšením celé 3 třetiny. Nádherného zápasu, které pro naše Juniory skončil nesmírně dobře. Nasázeli Pardubicím 8 gólů :) Parádní výkon kluci.

V přestávce tohoto zápasu jsem se potkal s Janem Peterkem. Pozdravili jsme se a začali si povídat co a jak. Jelikož se známe už ze zápasu mužů, kdy v CHL hráli ve Švýcarském Bernu. Děkoval mi, za naše nadšení pro hokej Ocelářů a to nejen na zápasech mužů, ale i za podporu Juniorky. A požádal mně, abych se zasadil o to, aby nás chodilo více na tak krásný a dobrý hokej.

Pokud to bude v mých silách, jak jsem mu slíbil, udělám vše, aby to bylo. Dokonce jsme začali s naší bandou přemýšlet, že příští sezónu věnujeme převážně Juniorům a hecneme se a pojedeme s nimi i ven.

Myslím, že si to ti kluci zaslouží. Spousta z nich nehraje jen v Juniorce, ale v ostatních klubech za muže a mimo jiné i za naše velké Ocelové Draky. Musí být vytíženi na plno a taky do toho tak jdou. Je vidět, že hokej hrají srdcem i hlavou. Hrají technicky a svižně. A když to prostě nejde přes kombinaci tak vedou rychlé úniky a pálí od modré. A padá to tam.

Tímto bych chtěl požádat všechny, co si tohle přečtou, aby obětovali chvíli svého času a zašli se podívat na naše budoucí hokejisty, kteří budou krát nejen v Třinci, ale i v jiných klubech. Velkým tahákem pro Fandy a Fanynky by mohl být mimo jiné Miroslav Svoboda, brankář, který chytal na MS Juniorů za naši reprezentaci. Tak tedy přemýšlejte a pište, domlouvejte se a podporujte ty naše Oceláře, jak jen to jde a to všechny. Zaslouží si to.

O-O-Oceláři

S pozdravem Lukáš Hrňa

Komentáře na blogu

Návštěvník - 5q70e3 před 6 dny
snel afvallen met pillen érection médicaments érection médicaments érection médicaments pour l'érect...
Návštěvník - rx0tyb před 6 dny
afslankpillen die werken remede pour bander médicaments érection médicaments érection probleme ercti...
Návštěvník - wr1k7l před 6 dny
afslankpil probleme erction probleme erction remede pour bander médicaments érection superslim pille...
Návštěvník - dxi7wc před 6 dny
afslankmiddelen remede pour bander médicaments érection médicaments pour l'érection augmenter l'ére...
Návštěvník - ee3gvs před 6 dny
afvallen zonder dieet trouble de lerection trouble de lerection augmenter l'érection probleme erc...
Návštěvník - q3w694 před 6 dny
snel afvallen met pillen médicaments érection médicaments érection remede pour bander augmenter l'é...
Návštěvník - Crystal přibližně 1 týden nazpět
With regards to this week's episode, Josh helping The Sixers marketing campaign his girlfriend from ...
Návštěvník - Jonas přibližně 1 týden nazpět
This is his first leading responsibility. https://vangardist.com/profile/cryptoguy
Návštěvník - David před 3 týdny
Oral HGH is regarded as being the next fastest treatment to enhance the level of human growth hormon...
Návštěvník - Amy před 3 týdny
Stop taking coffee and other caffeinated substances as certainly. http://aspirin-ultra-fast-samoana....

O HCOFans

Internetové stránky fanoušku HC Oceláři Třinec. Jsou čistě fanouškovskou iniciativou mající za cíl sdružovat nejen fanoušky třineckého hokeje, ale obecně hokeje v ČR. Nejsme v žádném právním spojení s HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC a.s. Veškeré články a příspěvky v diskusním fóru jsou vlastnictvím jejich autorů. Majitel webu neodpovidá za obsah článku a komentářů.

Pokud chcete podpořit provoz a rozvoj webu, nebo jiné fanouškovské aktivity, můžete posílat příspěvky na transparentní účet 2800515992 / 2010. Více zde.

Spolupráce

Pokud máte zájem spolupracovat na dlouhodobější bázi, nebo jenom poslat článek, který si myslíte, žeby stal za publikování, nebo máte podněty pro zlepšení webu, pište prosím na email redakce@hcofans.cz

© hcofans.cz 2013 | všechna práva vyhrazena

Přihlásit se or Registrovat

Upozornění!!!

Pokud jste měli účet na starém fóru, musíte získat nové heslo pomoci tlačítko "Zapomněli jste heslo?" Na váš email zadány při registraci vám příjdou další instrukce. Přezdívka zůstavá stejná. V případě obtíží, pište na admin@hcofans.cz.

Registrovat

Registrace uživatele
nebo Zrušit