A+ A A-

Třinečtí fanoušci

Taková otázka, proč si lidé kupují lístek na stání? Odpovědi jsou 2. Buď to jsou fanoušci, kteří táhnou vpřed náš tým, nebo to jsou diváci, kteří radši zaplatí méně za lístek. Ale když už si koupím lístek na stání, tak snad fandím, ne? Kotel má kapacitu cca 250 lidí. Někdy nás je více, někdy méně, ale to neznamená to, že všechno odbubnujou bubny, nebo zařve speakr a konec. Z mého pohledu, je lepší mít poloprázdný kotel, který fandí, než plný a z toho polovina diváku, kteří zařvou pouze při gólu. Dám 2 příklady z posledních 2 zápasu: 1) Proti Vítkovicím: 1. třetina: Všichni fandili, tleskali, prostě super, ale najednou naběhla 2. třetina a fandila polovina kotle. Proč nefandili? Rád bych vyslyšel odpověď J. 3. třetina to samé, zase nic... Jasně, když se nadává na rozhodčí, nebo na Vítkovičáky, tak najednou je každý fanoušek. To známe. Další příklad, zápas s Kometou: 1. třetina: Wow, měl jsem fakt skvělý pocit, že lidí fandí, dávají do toho vše, ale najednou jsme začali prohrávat a fandění šlo z kopce. Zase se ptám, proč? Ano, taky mě štve, že Třinec prohrává a tato sezona není podle našich představ, ale to snad není důvod k NEfandění, nebo snad ano? Tímto bych chtěl, jako speakr, požádat všechny FANOUŠKY, ať podporují celý zápas, ne jen polovinu zápasu... Ale pokud je vina na mě, máte něco proti mně nebo s něčím nesouhlasíte, zastavte se u bubnů a rád s každým pokecám a ukážu mu, kdo fandí a kdo ne. Ti praví fanoušci fandí vždy, diváci jen při gólu J. Takže doufám, že se na příštím zápase, i přes dosavadní nepřesvědčivé výsledky sezoně, všichni sejdeme a budeme Třinec podporovat z plných plic od 1. minuty do 60. minuty.

David Kusnierz, spíkr

Komentáře na blogu

Návštěvník - 0B86e9 před 4 dny
премахване на целулита celulitida cellulite behandlung reducir celulitis eroon selluliitista http:/...
Návštěvník - 698Z1L přibližně 1 týden nazpět
http://bg.breastxxl.eu zvětšení prsou bez operace brustvergrösserung aumento mamario http://fi.breas...
Návštěvník - 4R352B přibližně 1 týden nazpět
http://bg.biggerbreast.info plastika prsou brustvergrösserung http://es.biggerbreast.info http://fi....
Návštěvník - Q1067c před 2 týdny
красив бюст plastická operace prsou bruststraffung como aumentar los senos silikonit hinta gros sein...
Návštěvník - 4o7d85 před 2 týdny
http://bg.biggerbreast.eu prášky na zvětšení prsou brust op kosten http://es.biggerbreast.eu http://...
Návštěvník - 16E94e před 2 týdny
естествено уголемяване на гърдите http://cz.biggerbreast.eu http://de.biggerbreast.eu como aumentar ...
Návštěvník - 301p4G před 2 týdny
http://bg.biggerbreast.eu jak zvětšit prsa brustvergrösserung aumento de pecho rintaimplantit hinta ...
Návštěvník - 348ZF0 před 2 týdny
анаболните стероиди http://cz.anabolic-power.eu anabolika anabolske steroider esteroides anabólicos ...
Návštěvník - 172St8 před 2 týdny
стероиди за маса steroidy steroide auf die masse steroider på muskelmasse legal esteroides anabólico...
Návštěvník - 30S15V před 2 týdny
http://bg.anabolic-power.eu steroidy na hmotnost die besten steroide http://dk.anabolic-power.eu htt...

O HCOFans

Internetové stránky fanoušku HC Oceláři Třinec. Jsou čistě fanouškovskou iniciativou mající za cíl sdružovat nejen fanoušky třineckého hokeje, ale obecně hokeje v ČR. Nejsme v žádném právním spojení s HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC a.s. Veškeré články a příspěvky v diskusním fóru jsou vlastnictvím jejich autorů. Majitel webu neodpovidá za obsah článku a komentářů.

Pokud chcete podpořit provoz a rozvoj webu, nebo jiné fanouškovské aktivity, můžete posílat příspěvky na transparentní účet 2800515992 / 2010. Více zde.

Spolupráce

Pokud máte zájem spolupracovat na dlouhodobější bázi, nebo jenom poslat článek, který si myslíte, žeby stal za publikování, nebo máte podněty pro zlepšení webu, pište prosím na email redakce@hcofans.cz

© hcofans.cz 2013 | všechna práva vyhrazena

Přihlásit se or Registrovat

Upozornění!!!

Pokud jste měli účet na starém fóru, musíte získat nové heslo pomoci tlačítko "Zapomněli jste heslo?" Na váš email zadány při registraci vám příjdou další instrukce. Přezdívka zůstavá stejná. V případě obtíží, pište na admin@hcofans.cz.

Registrovat

Registrace uživatele
nebo Zrušit