A+ A A-
Fanclub

Fanclub (12)

Souboj proti fanouškům fotbalu

Napsal(a) Zveřejněno v Fanclub
0 komentář

V sobotu 19. srpna od 17 hodin nastoupí naši fanoušci na umělém trávníku na Lesní proti fanouškům FK Fotbal Třinec.

Máte zájem si zahrát? Využijte jedinečnou možnost. Stačí napsat e-mailovou zprávu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Do předmětu napište Fotbal fanoušků. Další podrobnosti získáte v odpovědi.

Těšíme se na Vás. U této příležitosti bude na stadionu Rudolfa Labaje otevřen i stánek s občerstvením, takže sušit ústa určitě nebudete.

 

Číst dál...

Informace o permanentkách pro FanClub

Napsal(a) Zveřejněno v Fanclub
2 komentáře

Vážení přátelé,

máme pro Vás informace o permanentních vstupenkách na stání. Ty si můžete zakoupit přímo na recepci WERK Areny, kde nyní probíhá předprodej na novou sezónu. Prodeje nikde jinde z technických důvodů probíhat nebudou!

Cena permanentky na stání i s členským příspěvkem činí 2.500 Kč na celou sezónu komplet. Je možnost i využití Benefitu TŽ až do výše 2.000 Kč. Prodejní doba v srpnu je pondělí a středa 10 - 16 hod. nebo v době domácích utkání 11. 8. proti Vítkovicím, 25. 8. proti Esbjergu a 27. 8. proti Mannheimu.

Pokud ještě nejste členy FanClubu, nevadí. Stačí donést pasovou fotografii, vyplnit přihlášku a tu odevzdat při koupi permanentky na recepci WERK Areny. Formuláře k vyplnění budou připravené i přímo na recepci WA. Formulář:  http://xbox.net.tvtrinec.cz/Prihlaska.pdf

Členové FC, kteří nemají zájem o permici na stání, můžou zaslat členský příspěvek ve výši 300 Kč na účet u mBank 670100-2201351658/6210 (používejte číslo účtu i s předčíslím!!!). Jako variabilní symbol napište své telefonní číslo a do zprávy pro příjemce vaše jméno. Informaci o platbě, vaše jméno a telefonní číslo následně pošlete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Číst dál...

Bitva fanoušků: Hokej vs. Fotbal

Napsal(a) Zveřejněno v Fanclub
0 komentář

V sobotu 23. července se na fotbalovém trávníku v Oldřichovicích uskuteční druhý ročník bitvy mezi fanoušky HC Oceláři Třinec a FK Fotbal Třinec. Duel začíná ve 14 hodin a vy můžete být u toho.

Soupiska ocelových fans ještě není uzavřena. Pokud si chcete zahrát za příznivce Ocelářů, napište e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s předmětem "Fotbal Oldřichovice" a do zprávy napište vaše jméno a příjmení. Nominaci uzavíráme v pátek 22. července.

Věříme, že se na zápas těšíte stejně, jako předsedové obou fanklubů a pokud nebudete hrát, přijdete aspoň naše fanoušky povzbudit. Minulý souboj rozhodly až pokutové kopy, ve kterých byli úspěšnější příznivci fotbalového klubu. Máme jim tedy co vracet.

Jak to vypadalo naposledy, na to se můžete podívat ve fotogalerii na tomto místě.

 

 

Číst dál...

Info k nové sezóně

Napsal(a) Zveřejněno v Fanclub
0 komentář

Vážení přátelé, aktuální a budoucí členové Fanclubu,

máme pro vás několik důležitých informací.                           

1) Žádáme členy Fanclubu, kteří získali permanentní vstupenku od Fanclubu, aby jí vrátili. Tyto permanentky je třeba překontrolovat a následně se na ně nabije vstup pro novou sezónu. Duplikát této karty stojí 400 Kč.

Vybírat se budou na těchto místech:

Čerpací stanice RASAM Oil (700m od vlakového nádraží, směr Č. Těšín)

Pondělí 13. 7. od 5:00 do 13:00

Úterý 14. 7. od 13:15 do 21:00

Restaurace Flamengo

Čtvrtek 16. 7. od 15:00 do 17:00

Stadion Rudolfa Labaje (prostor mezi novináři)

Neděle 12. 7. od 10:30 do 12:00 (nejlépe o přestávce utkání mezi Třincem a Ostravou)

Na výše uvedených místech a ve výše uvedených časech budete moci zaplatit členský příspěvek. Rovněž je možnost donést přihlášku do Fanclubu.

2) Členské příspěvky na novou sezónu zůstávají bez změn, tedy 300 Kč na sezónu 2015/2016.

Výhody:
- Levnější cena zájezdu na venkovní utkání
- min. 24 hodinový informační náskok o konání zájezdu oproti běžným fanouškům
- účast na fanklubáckých akcích (Fotbal proti hokejistům, fotbal proti fotbal. fanouškům, atd.)

3) Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenka pro letošní sezónu bude stát 2200 Kč. Po sezóně ji bude třeba vrátit! Nevyhazovat!

Platnost:
Tipsport extraliga (základní část)
Champions Hockey League
Steel Cup
Přípravné zápasy

4) Na Facebooku byla vytvořena skupina Oficiální Fanclub HC Oceláři Třinec, která je určena pouze pro členy Fanclubu, tudíž pro ty, kteří budou mít zaplacený členský příspěvek na sezónu 2015/2016. Věříme, že to je daleko levnější a účinnější forma komunikace. Zde budou probíhat i některá hlasování.

5) Další dotazy můžete psát na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do soukromé zprávy na FB stránce Fanclub HC Oceláři Třinec.

Uvědomte si, že Fanclub HC Oceláři Třinec je jako tým. Od výkonu celku (od atmosféry na stadionu) se bude odvíjet i cena vstupu na play-off, případně na novou sezónu, tak jako tomu bylo letos. Proto, pokud si chcete koupit permanentku a víte, že se vám nechce fandit, vykašlete se na to a přenechejte místo lidem, kteří jsou ochotni obětovat kromě času i své hlasivky. Děkujeme.

Číst dál...

O HCOFans

Internetové stránky fanoušku HC Oceláři Třinec. Jsou čistě fanouškovskou iniciativou mající za cíl sdružovat nejen fanoušky třineckého hokeje, ale obecně hokeje v ČR. Nejsme v žádném právním spojení s HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC a.s. Veškeré články a příspěvky v diskusním fóru jsou vlastnictvím jejich autorů. Majitel webu neodpovidá za obsah článku a komentářů.

Pokud chcete podpořit provoz a rozvoj webu, nebo jiné fanouškovské aktivity, můžete posílat příspěvky na transparentní účet 2800515992 / 2010. Více zde.

Spolupráce

Pokud máte zájem spolupracovat na dlouhodobější bázi, nebo jenom poslat článek, který si myslíte, žeby stal za publikování, nebo máte podněty pro zlepšení webu, pište prosím na email redakce@hcofans.cz

© hcofans.cz 2013 | všechna práva vyhrazena

Přihlásit se or Registrovat

Upozornění!!!

Pokud jste měli účet na starém fóru, musíte získat nové heslo pomoci tlačítko "Zapomněli jste heslo?" Na váš email zadány při registraci vám příjdou další instrukce. Přezdívka zůstavá stejná. V případě obtíží, pište na admin@hcofans.cz.

Registrovat

Registrace uživatele
nebo Zrušit