A+ A A-

Informace k permanentkám na stání Doporučený

Fanclub Fanclub Fanclub

To, na co jste netrpělivě čekali, je tady. Od úterý 29. července začne Fanclub prodávat permanentky na stání. První prodej proběhne v Bystřici v rámci tradičního Fotbalu proti hokejistům. Využít permanentku můžete už na čtvrteční přátelský zápas proti Liberci, kdy sektor na stání je připravený a bude vyhrazený právě pro majitele permanentek na stání.

 

Permanentky na stání si mohou členové Fanclubu zakoupit za 700 Kč. Ostatní permanentky na stání půjdou následně do prodeje za cenu 1000 Kč bez výhod. Ještě stále se můžete stát členy a kromě povinností fanouška získáte i bonusy v podobě celosezónního vstupu, slevy na zájezdy či dřívější informovanost. Převzetím permanentní vstupenky na stání se zavazujete, že budete třinecký klub aktivně povzbuzovat v pozitivním duchu! Svou přihlášku můžete odevzdat vedení Fanclubu právě na úterním fotbalovém utkání.

 

Další termín pro odevzdání přihlášky a zakoupení permanentky bude ve čtvrtek 31. července od 14:30 do 15:45 v baru Flamingo.
 

Pro více informací volejte na číslo Fanclubu 722 144 199 nebo pište na e-mailovou adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Chcete si v úterý i zahrát? Stačí se přihlásit na e-mailovou adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naposledy změněno neděle, 27 červenec 2014 18:21
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

O HCOFans

Internetové stránky fanoušku HC Oceláři Třinec. Jsou čistě fanouškovskou iniciativou mající za cíl sdružovat nejen fanoušky třineckého hokeje, ale obecně hokeje v ČR. Nejsme v žádném právním spojení s HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC a.s. Veškeré články a příspěvky v diskusním fóru jsou vlastnictvím jejich autorů. Majitel webu neodpovidá za obsah článku a komentářů.

Pokud chcete podpořit provoz a rozvoj webu, nebo jiné fanouškovské aktivity, můžete posílat příspěvky na transparentní účet 2800515992 / 2010. Více zde.

Spolupráce

Pokud máte zájem spolupracovat na dlouhodobější bázi, nebo jenom poslat článek, který si myslíte, žeby stal za publikování, nebo máte podněty pro zlepšení webu, pište prosím na email redakce@hcofans.cz

© hcofans.cz 2013 | všechna práva vyhrazena

Přihlásit se or Registrovat

Upozornění!!!

Pokud jste měli účet na starém fóru, musíte získat nové heslo pomoci tlačítko "Zapomněli jste heslo?" Na váš email zadány při registraci vám příjdou další instrukce. Přezdívka zůstavá stejná. V případě obtíží, pište na admin@hcofans.cz.

Registrovat

Registrace uživatele
nebo Zrušit