A+ A A-

Vzhůru do Bernu! Doporučený

Vzhůru do Bernu! Lukáš Herman

Zástupci třineckého fanklubu se před pár okamžiky definitivně rozhodli uspořádat historicky první zájezd na mimoextraligové utkání. Pojede se na hokejovou Ligu mistrů do švýcarského Bernu.

 

Premiérový zahraniční zájezd proběhne od 3. do 5. září. Utkání se koná ve čtvrtek 4. září od 19:45 v Postfinance Aréně v Bernu. Předpokládaný odjezd je ve středu 3. září v podvečerních hodinách (okolo 18. hodiny). Předpokládaný návrat je plánován na pátek 5. září okolo 17. hodiny.

 

A teď to nejdůležitější! Cena zájezdu činí 2500 Kč. Tuto částku můžete již od dnešního dne posílat na účet u mBank - 2201351658/6210. Jako variabilní symbol napište své telefonní číslo a do zprávy pro příjemce vaše jméno. Částka musí být na účtu nejpozději v pátek 22. srpna. Samozřejmě nezapomeňte napsat zprávu o zaplacení zájezdu na e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , kde budou jména a příjmení všech účastníků a jejich data narození.

 

Důležitá upozornění: Kapacita autobusu je 45 míst. V případě, že autobus nebude do 22. srpna vyprodán, zájezd se ruší a peníze vám vrátíme. Žádáme vás, abyste si před zaplacením zkontrolovali platnost cestovních dokladů. Doporučujeme, aby si každý účastník zajistil cestovní pojištění, to v ceně není.

 

Ti, kteří se rozhodnou cestovat po vlastní ose a mají zájem o vstupenky, pak navrhujeme server www.ticketcorner.ch, kde probíhá online prodej vstupenek na toto utkání. 

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

O HCOFans

Internetové stránky fanoušku HC Oceláři Třinec. Jsou čistě fanouškovskou iniciativou mající za cíl sdružovat nejen fanoušky třineckého hokeje, ale obecně hokeje v ČR. Nejsme v žádném právním spojení s HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC a.s. Veškeré články a příspěvky v diskusním fóru jsou vlastnictvím jejich autorů. Majitel webu neodpovidá za obsah článku a komentářů.

Pokud chcete podpořit provoz a rozvoj webu, nebo jiné fanouškovské aktivity, můžete posílat příspěvky na transparentní účet 2800515992 / 2010. Více zde.

Spolupráce

Pokud máte zájem spolupracovat na dlouhodobější bázi, nebo jenom poslat článek, který si myslíte, žeby stal za publikování, nebo máte podněty pro zlepšení webu, pište prosím na email redakce@hcofans.cz

© hcofans.cz 2013 | všechna práva vyhrazena

Přihlásit se or Registrovat

Upozornění!!!

Pokud jste měli účet na starém fóru, musíte získat nové heslo pomoci tlačítko "Zapomněli jste heslo?" Na váš email zadány při registraci vám příjdou další instrukce. Přezdívka zůstavá stejná. V případě obtíží, pište na admin@hcofans.cz.

Registrovat

Registrace uživatele
nebo Zrušit