A+ A A-

Vedení Fanclubu HC Oceláři Třinec zrušilo zájezd do Bernu. Ten se měl uskutečnit od středy 3. do pátku 5. září. „Bohužel se drtivé minimum lidí, což je pro nás obrovské zklamání. Doufali jsme, že se nám podaří uspořádat jeden z nejzajímavějších zájezdů v historii třineckého fanclubu, protože při průzkumu bylo zájemců na dva autobusy, ale hluboce jsme se mýlili,“ sdělil velice zklamaný mluvčí Fanclubu Igor Mainka.

Peníze, které byly odeslány na účet Fanclubu budou majiteli vráceny. Pokud se rozhodnete cestovat po vlastní ose, doporučujeme si zakoupit vstupenky na serveru ticketcorner.ch.

Vedení Fanclubu HC Oceláři Třinec

Naposledy změněno pondělí, 25 srpen 2014 06:02
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

O HCOFans

Internetové stránky fanoušku HC Oceláři Třinec. Jsou čistě fanouškovskou iniciativou mající za cíl sdružovat nejen fanoušky třineckého hokeje, ale obecně hokeje v ČR. Nejsme v žádném právním spojení s HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC a.s. Veškeré články a příspěvky v diskusním fóru jsou vlastnictvím jejich autorů. Majitel webu neodpovidá za obsah článku a komentářů.

Pokud chcete podpořit provoz a rozvoj webu, nebo jiné fanouškovské aktivity, můžete posílat příspěvky na transparentní účet 2800515992 / 2010. Více zde.

Spolupráce

Pokud máte zájem spolupracovat na dlouhodobější bázi, nebo jenom poslat článek, který si myslíte, žeby stal za publikování, nebo máte podněty pro zlepšení webu, pište prosím na email redakce@hcofans.cz

© hcofans.cz 2013 | všechna práva vyhrazena

Přihlásit se or Registrovat

Upozornění!!!

Pokud jste měli účet na starém fóru, musíte získat nové heslo pomoci tlačítko "Zapomněli jste heslo?" Na váš email zadány při registraci vám příjdou další instrukce. Přezdívka zůstavá stejná. V případě obtíží, pište na admin@hcofans.cz.

Registrovat

Registrace uživatele
nebo Zrušit