A+ A A-

Bitva fanoušků: Hokej vs. Fotbal Doporučený

V sobotu 23. července se na fotbalovém trávníku v Oldřichovicích uskuteční druhý ročník bitvy mezi fanoušky HC Oceláři Třinec a FK Fotbal Třinec. Duel začíná ve 14 hodin a vy můžete být u toho.

Soupiska ocelových fans ještě není uzavřena. Pokud si chcete zahrát za příznivce Ocelářů, napište e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s předmětem "Fotbal Oldřichovice" a do zprávy napište vaše jméno a příjmení. Nominaci uzavíráme v pátek 22. července.

Věříme, že se na zápas těšíte stejně, jako předsedové obou fanklubů a pokud nebudete hrát, přijdete aspoň naše fanoušky povzbudit. Minulý souboj rozhodly až pokutové kopy, ve kterých byli úspěšnější příznivci fotbalového klubu. Máme jim tedy co vracet.

Jak to vypadalo naposledy, na to se můžete podívat ve fotogalerii na tomto místě.

 

 

Naposledy změněno úterý, 19 červenec 2016 11:36
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

O HCOFans

Internetové stránky fanoušku HC Oceláři Třinec. Jsou čistě fanouškovskou iniciativou mající za cíl sdružovat nejen fanoušky třineckého hokeje, ale obecně hokeje v ČR. Nejsme v žádném právním spojení s HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC a.s. Veškeré články a příspěvky v diskusním fóru jsou vlastnictvím jejich autorů. Majitel webu neodpovidá za obsah článku a komentářů.

Pokud chcete podpořit provoz a rozvoj webu, nebo jiné fanouškovské aktivity, můžete posílat příspěvky na transparentní účet 2800515992 / 2010. Více zde.

Spolupráce

Pokud máte zájem spolupracovat na dlouhodobější bázi, nebo jenom poslat článek, který si myslíte, žeby stal za publikování, nebo máte podněty pro zlepšení webu, pište prosím na email redakce@hcofans.cz

© hcofans.cz 2013 | všechna práva vyhrazena

Přihlásit se or Registrovat

Upozornění!!!

Pokud jste měli účet na starém fóru, musíte získat nové heslo pomoci tlačítko "Zapomněli jste heslo?" Na váš email zadány při registraci vám příjdou další instrukce. Přezdívka zůstavá stejná. V případě obtíží, pište na admin@hcofans.cz.

Registrovat

Registrace uživatele
nebo Zrušit