A+ A A-

Informace o permanentkách pro FanClub Doporučený

Vážení přátelé,

máme pro Vás informace o permanentních vstupenkách na stání. Ty si můžete zakoupit přímo na recepci WERK Areny, kde nyní probíhá předprodej na novou sezónu. Prodeje nikde jinde z technických důvodů probíhat nebudou!

Cena permanentky na stání i s členským příspěvkem činí 2.500 Kč na celou sezónu komplet. Je možnost i využití Benefitu TŽ až do výše 2.000 Kč. Prodejní doba v srpnu je pondělí a středa 10 - 16 hod. nebo v době domácích utkání 11. 8. proti Vítkovicím, 25. 8. proti Esbjergu a 27. 8. proti Mannheimu.

Pokud ještě nejste členy FanClubu, nevadí. Stačí donést pasovou fotografii, vyplnit přihlášku a tu odevzdat při koupi permanentky na recepci WERK Areny. Formuláře k vyplnění budou připravené i přímo na recepci WA. Formulář:  http://xbox.net.tvtrinec.cz/Prihlaska.pdf

Členové FC, kteří nemají zájem o permici na stání, můžou zaslat členský příspěvek ve výši 300 Kč na účet u mBank 670100-2201351658/6210 (používejte číslo účtu i s předčíslím!!!). Jako variabilní symbol napište své telefonní číslo a do zprávy pro příjemce vaše jméno. Informaci o platbě, vaše jméno a telefonní číslo následně pošlete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Naposledy změněno pondělí, 07 srpen 2017 09:30
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

2 komentáře

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

O HCOFans

Internetové stránky fanoušku HC Oceláři Třinec. Jsou čistě fanouškovskou iniciativou mající za cíl sdružovat nejen fanoušky třineckého hokeje, ale obecně hokeje v ČR. Nejsme v žádném právním spojení s HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC a.s. Veškeré články a příspěvky v diskusním fóru jsou vlastnictvím jejich autorů. Majitel webu neodpovidá za obsah článku a komentářů.

Pokud chcete podpořit provoz a rozvoj webu, nebo jiné fanouškovské aktivity, můžete posílat příspěvky na transparentní účet 2800515992 / 2010. Více zde.

Spolupráce

Pokud máte zájem spolupracovat na dlouhodobější bázi, nebo jenom poslat článek, který si myslíte, žeby stal za publikování, nebo máte podněty pro zlepšení webu, pište prosím na email redakce@hcofans.cz

© hcofans.cz 2013 | všechna práva vyhrazena

Přihlásit se or Registrovat

Upozornění!!!

Pokud jste měli účet na starém fóru, musíte získat nové heslo pomoci tlačítko "Zapomněli jste heslo?" Na váš email zadány při registraci vám příjdou další instrukce. Přezdívka zůstavá stejná. V případě obtíží, pište na admin@hcofans.cz.

Registrovat

Registrace uživatele
nebo Zrušit