A+ A A-

O Fanclubu

FanClub HC Oceláři Třinec oficiálně vznikl 1. srpna 2000, kdy byl zapsán jako občanské sdružení do obchodního rejstříku ministerstva vnitra ČR. Skalní příznivci, sdružení v našem FanClubu, tak už mají za sebou mnoho extraligových sezón neutuchajícího povzbuzování, soustředěného ve Werk aréně do sektoru na stání. Již řadu let se snažíme aktivně přispívat k co nejlepší atmosféře nejen v domácím prostředí, ale i při výjezdech k extraligovým soupeřům.

Od fanoušků, kteří se k nám přidají, chceme přitom jen pár nejzákladnějších věcí. Tou hlavní samozřejmě je, že Oceláři musí být pro ně srdeční záležitostí. Dále jsme striktními zastánci slušného fandění, a to bez ohledu na jakékoliv okolnosti. Od našich členů zároveň očekáváme, že budou i za nepříznivého vývoje největšími tahouny v povzbuzování a dokáží s sebou strhnout celé hlediště domácí Werk arény, respektive dají o sobě vydatně vědět i na cizích kluzištích a vytvoří tam pro naše hráče co nejlepší atmosféru. Jsme také zastánci aktivní komunikace s klubem. V případě kritických postřehů a podnětů pak jednoznačně upřednostňujeme konstruktivní postoje a východiska.

Z členství v našem FanClubu přitom plyne i řada různých výhod. Za roční členský příspěvek, který činí 300 Kč, máte například nárok na zlevněnou permanentní vstupenku, využívání cenově výhodných zájezdů na vybrané zápasy u soupeřů, nebo se můžete aktivně zapojit či alespoň zúčastnit tradičního letního fotbalového zápasu mezi FanClubem a výběrem áčka Ocelářů, exhibičního hokejového klání v závěru sezóny a také našeho Vánočního posezení.

V poslední letech se počet našich členů pohybuje kolem 250. Budeme rádi, jestli se v nadcházející sezóně, k nám aktivně přidáte a rozšíříte naše řady. Pokud máte konkrétní a seriózní zájem, stačí jediné – vyplnit přihlášku a doručit ji nám po kontaktování spolu s členským příspěvkem.

Veškeré zajímavé informace o aktivitách a akcích FanClubu budou během sezóny průběžně zveřejňovány v rámci jednotlivých sekcí klubových stránek, na webu hcofans.cz nebo na facebookovém profilu.

Vedení FanClubu HC Oceláři Třinec
 Předseda  Marek Broda
 Místopředseda  Lukáš Herman
 Organizace zájezdů  Lukáš Herman
 Tiskový mluvčí  Igor Mainka

Kontakt

Základní kontakt na FanClub HC Oceláři Třinec:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 722 144 199 (pouze hovory, nikoliv SMS)

Přihláška

Přihlášku do FanClubu si můžete stáhnout z adresy ZDE.

O HCOFans

Internetové stránky fanoušku HC Oceláři Třinec. Jsou čistě fanouškovskou iniciativou mající za cíl sdružovat nejen fanoušky třineckého hokeje, ale obecně hokeje v ČR. Nejsme v žádném právním spojení s HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC a.s. Veškeré články a příspěvky v diskusním fóru jsou vlastnictvím jejich autorů. Majitel webu neodpovidá za obsah článku a komentářů.

Pokud chcete podpořit provoz a rozvoj webu, nebo jiné fanouškovské aktivity, můžete posílat příspěvky na transparentní účet 2800515992 / 2010. Více zde.

Spolupráce

Pokud máte zájem spolupracovat na dlouhodobější bázi, nebo jenom poslat článek, který si myslíte, žeby stal za publikování, nebo máte podněty pro zlepšení webu, pište prosím na email redakce@hcofans.cz

© hcofans.cz 2013 | všechna práva vyhrazena

Přihlásit se or Registrovat

Upozornění!!!

Pokud jste měli účet na starém fóru, musíte získat nové heslo pomoci tlačítko "Zapomněli jste heslo?" Na váš email zadány při registraci vám příjdou další instrukce. Přezdívka zůstavá stejná. V případě obtíží, pište na admin@hcofans.cz.

Registrovat

Registrace uživatele
nebo Zrušit