VS

0

2

Třetiny: 0:0, 0:1, 0:1

Branky a nahrávky: 32. Pekr (Eberle), 59. Jergl (Ondrušek).Rozhodčí: Pavel Mikula, René Trombik – Martin Konvička, Jiří Ganger.Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1 489. Průběh utkání: 0:2.

Oceláři Třinec: Hrubec - Klesla (C), Nosek, M. Doudera, Hrabal, L. Doudera, Galvas – Rufer, Plíhal, Irgl – Rákos, Růžička, Matuš – Orsava, Kreps, Cienciala – Chmielewski, Christov.

Olomouc: Vošvrda – Vyrůbalík (C), Houdek, Valenta, Ondrušek (A), Jaroměřský, Škůrek – Jergl, Mikúš, Kafka – Buc (A), Knotek, Laš – Eberle, Řípa, Pekr – Soudek, Holec, Török – Ostřanský.

Celý zápas se nesl v melancholickém duchu. Oceláři si sice vypracovali dost šancí, ale žádnou neproměnili gólem. Oproti tomu olomoučtí Kohouti dokázali využít přesilovku a chybu domácích obránců.

V první třetině byly oba týmy opatrné a snažily se neudělat zbytečné chyby, ale začátek vyšel lépe hostujícímu týmu z Olomouce. Skóre se mohlo otevřít už v 5. minutě, kdy se olomoučtí dostali do přečíslení dva na jednoho. Oceláři se začali ozývat v druhé polovině první části. Aronovu střelu Vošvrda vyrazil a mladý Christov dorazil kotouč do prázdné branky, která nebyla uznaná kvůli předchozímu faulu hostujícího týmu. Díky přesilovce převážili hru na svou stranu. K největší šanci se dostala dvojice Irgl - Růžička, ale přečíslení se jim nepodařilo proměnit brankou. Na konci první třetiny dostala možnost přesilovky také Olomouc.

Druhá třetina byla pro mě o něco živější a měla jsem pocit, že naši dokážou využít přesilovky. Bohužel, přesilovky nehráli moc dobře, ale v oslabení se celkem chytali, nedávali hostům příliš mnoho příležitostí skórovat.

Ve třetí třetině mohli kluci srovnat, ale střeleckou smůlu se jim dnes protrhnout nepodařilo. Vždy je zastavila buď branka nebo brankář. k velké šanci se dostal Bambus a taky Irgy. Škoda! Ve třetí třetině měla hra tempo a Werk Arena podporovala hráče s dráčkem na prsou dost hlasitě. Jen ty góly nám tam nepadly, tak snad si to střelecké štěstí najdeme v důležitějších zápasech!

Naposledy změněno úterý, 04 srpen 2015 21:58